Laweta

Kierowcy są stale narażeni na różnego rodzaju zagrożenia pojawiające się na drodze. Nawet zachowanie całkowitej ostrożności nie zawsze uratuje przed wypadkami czy chociażby stłuczkami. Sytuacje takie często bywają powodem braku możliwości kontynuowania jazdy, nawet jeśli ich uczestnikom nie stanie się krzywda. Oczywiście wynika to z uszkodzenia samochodu. Czasami jest ono na tyle poważne, że pojazd nie jest w stanie odpalić, a innym razem prawo dyskwalifikuje dalsze użytkowanie auta ze względu na niespełnianie wymogów w wyniku powstałych usterek (np. zbite lampy). Wtedy pomocna okaże się nasza laweta, którą dojeżdżamy w Słubicach i na terenie całego województwa.

Jaką pomoc świadczymy lawetą?

Naszym zadaniem jest pomaganie Państwu w trudnych sytuacjach. Organizujemy transport samochodu niezdatnego do dalszej jazdy. Oferujemy przewóz pod wskazany adres lub do warsztatu. Nasza usługa obejmuje:

  • wyciągnięcie pojazdu z błota/rowu itp.,
  • załadunek,
  • zabezpieczenie auta na lawecie,
  • przemieszczenie do miejsca docelowego,
  • rozładunek.

Kiedy warto do nas zadzwonić?

Przybędziemy z pomocą zawsze wtedy, kiedy samochód nie będzie nadawał się do dalszej podróży. Przetransportujemy auto zarówno po stłuczce czy udziale w wypadku, jak i w przypadku nagłej awarii, której nie będzie dało się naprawić na miejscu zdarzenia. Nasza laweta jeździ w Słubicach i po całym terenie województwa lubuskiego. Jeśli potrzebujesz jednak usunąć z drogi pojazd, który znajduje się w dalszej lokalizacji, również zapraszamy do kontaktu. Postaramy się zorganizować pomoc także w takiej sytuacji.

Ładowanie samochodu na lawetę